Uzmanlar


Psikolog

Merve İzaye SİNİM

Öz Geçmiş :

Adana doğumlu olan Merve İzaye SİNİM, lise öğrenimini Halil Çiftçi Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans öğrenimini Çağ Üniversitesi psikoloji (İngilizce) bölümünden mezun olmuştur.  2020 Eylül ayında Çağ Üniversitesi yüksek lisansına başlamıştır. 

Lisans eğitim sürecinde Adana Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu ve Adana Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde stajyer psikolog olarak görev almıştır. Lisans eğitimi sırasında birçok seminere katılmış ve birçok organizasyonda gönüllü olarak görev almıştır. 

Merve İzaye Sinim Mavili Beyaz Rehabilitasyon Merkezinde psikolog olarak bir süre çalışmıştır ve ayrılmıştır sonrasında ise Uzman Bilgim’de psikolog olarak görevine başlamıştır.

Merve İzaye Sinim lisans eğitim sürecinde bu yana birçok eğitime katılmış ve eğitimlerine devam etmektedir. Bunlardan bazıları; Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT),  Ankara Gelişim Envanteri (AGTE), Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Goodenough Adam Çizme Testi, Bender- Gestalt Motor Algı Testi, Benton Görsel Algı Testi, Gessel Gelişim Testi, BurdonDikkat Testi, D2 Dikkat Testi, Catell 2A Zeka Testi- Catell 3A Zeka Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, PorteusLabirent Testi..vs eğitimlerini tamamlamıştır.